Pomagajmy!

Szanowni Rodzice, drogie Dzieci,

Wiele uczennic i wielu uczniów naszej szkoły co roku uczestniczyło w klasowych mikołajkach, gwiazdkach, podczas których wymieniali się upominkami. W tym roku z wiadomych przyczyn jest to niemożliwe. Ponieważ ten czas zbliża się wielkimi krokami, postanowiliśmy namówić tych, dla których radością jest dawanie, do udziału w akcji, jaką nasza szkoła organizuje wraz ze świdnickim MOPS-em.

Zamiast upominków dla swoich koleżanek i kolegów, prosimy o przygotowanie prezentów dla osób potrzebujących z naszego miasta, okolicy, sąsiedztwa.

Wspólnie z pracownikami MOPSu ustaliliśmy, że paczka taka może zawierać produkty o wartości około 30 zł, mogą to być słodycze, produkty spożywcze o dłuższym terminie ważności, zabawki, gry.

Przykładowe paczki:

kawa, herbata, słodycze

słodycze, zabawka

Zabawka, gra, słodycze.

Sucha żywność, czekolada

Prosimy o przynoszenie gotowych, zapakowanych upominków na portiernię Szkoły Podstawowej nr 1 lub do Pani Karoliny Pacek (sala 19

Zbiórkę prowadzimy do 11 grudnia.