Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

Podziękowanie dla Leroy Merlin

Podziękowanie

W imieniu uczniów SP1 w Świdnicy serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Molikowi, Dyrektorowi Leroy Merlin w Świdnicy oraz Pani Kierownik Działu Kas Joannie Traczyk za przekazanie ozdobnych roślin doniczkowych, palet, impregnatów, nasion, ziemi, które pozwoliły nam stworzyć kwietniki zdobiące szkolne patio.  Będziemy kontynuować nasze działania związanie z innowacją przyrodniczą realizowaną na terenie naszej placówki. Planujemy jeszcze wykonać zielnik i ścieżkę integracji sensorycznej.
O przebiegu dalszych prac będziemy Państwa informować.

Życzymy Państwu radości i wielu sukcesów w pracy oraz życiu osobistym😊

Witaj i twórz!

Skip to content