Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Podwójny sukces Igora

Igor Śliwowski, nasz zdolny szachista – drugoklasista, miał niezwykle udany weekend. W sobotę, 11.05.2019, odbyły się finały dolnośląskie LZS. Igor był jednym z dwóch reprezentantów powiatu świdnickiego. Świetnie zaprezentował się podczas finału i zajął wysokie II miejsce w grupie wiekowej do lat 10. Kolejnego dnia, w niedzielę 12.05.2019, odbył się I Memoriał Szachowy Salo Landaua. Turniej odbył się w Świdnicy w Klubie Bolko i łącznie wzięło w nim udział 120 szachistów. Uczestnicy zostali sklasyfikowani w kilku grupach: seniorzy i juniorzy do 18 lat, do 14 lat, do 10 lat i do 8 lat. Igor ze świetnym wynikiem zajął 2 miejsce w grupie wiekowej do lat 10.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content