Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Podsumowanie akcji na rzecz zwierząt

Zakończyła się kolejna zbiórka karmy i artykułów dla zwierząt ze schroniska w Świdnicy. Przez dwa tygodnie udało nam się zebrać kilkadziesiąt kilogramów karmy dla zwierząt – psów i kotów. Oprócz, suchej i mokrej karmy wśród zebranych rzeczy znalazły się koce, legowiska oraz mnóstwo przedmiotów niezbędnych dla zwierzaków.Zbiórka po raz kolejny pokazała, że naszym uczniom oraz wszystkim osobom wspierającym akcję nie jest obojętny los porzuconych i bezdomnych zwierząt.  Zebrane dary zostały odebrane przez przedstawiciela świdnickiego schroniska. Wszystkim ofiarodawcom za ogromne serce, zaangażowanie i pomoc bezdomnym zwierzętom ze schroniska Świdnicy w imieniu „naszych braci mniejszych” serdecznie dziękujemy!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content