Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

Piotr Florczak zwycięzcą Grand Prix Pucharu Polski

W miniony weekend uczeń klasy 7a – Piotr Florczak zdobył I miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym oraz III miejsce na dystansie 50 m również stylem klasycznym podczas zawodów pływackich Grand Prix Pucharu Polski w Lublinie.
W tej imprezie (basen 50 metrowy) brali udział jedynie zawodnicy z pierwszej „20” w Polsce oczywiście w poszczególnych kategoriach wiekowych, dlatego tym bardziej gratulujemy Piotrowi i życzymy dalszych sukcesów w karierze pływackiej. Warto zaznaczyć, że Piotr kilka dni temu otrzymał indywidualne wyróżnienie z rąk Pani Prezydent Świdnicy za wybitne osiągnięcia sportowe w kategorii – pływanie.

Piotr Florczak

Witaj i twórz!

Skip to content