Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Pasowanie na czytelnika

Szkoła to nie tylko nauka czytania, pisania i liczenia. Tu również można się świetnie bawić i przeżyć przygodę. Dziś, tj. 26.10. 2023r. nasze pierwszaki  stworzyły własną książeczkę pt. „Wyturlane opowiadanie”. W wyznaczonych miejscach dzieci wykonywały prace plastyczne zgodnie z instrukcją, która równocześnie stanowiła treść wyturlanego opowiadania. Swoje gotowe książeczki pierwszaki zaprezentowały na holu szkoły, gdzie zostały uroczyście przyjęte w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe legitymacje, które miały być jednoczesnie zachętą do odwiedzin biblioteki szkolnej.Dzisiejsze pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej przygotowała Pani Ewa Dziedzic wraz z Panią Elżbietą Kufner i Małgorzatą Żołędziewską.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content