Pasjonaci Czytania

„Zabawa w czytanie” – tak  również określić można akcję czytelniczą „ Bilet powrotny do biblioteki”, rozpoczętą w lutym 2021 r. Biorą w niej udział chętne dzieci z klas I-III, które bardzo aktywnie korzystają z zasobów biblioteki szkolnej. „ Akcja nam się bardzo podoba, rozwija nas przez czytanie. Lubimy polecać innym  różne książki. Nie możemy się doczekać nowego konkursu czytelniczego” – mówią Laura Hamernik – Bąk i Zuzia Tylipska, uczestniczki akcji. Uczniowie, którzy uzupełnili  już bilet tytułami przeczytanych książek według określonych kategorii , otrzymali pamiątkowe dyplomy i list pochwalny do ich Rodziców. Bardzo cieszy nas fakt, że  wielu uczniów  nadal rozwija swe pasje czytelnicze. Oto niektórzy z nich:

1.Tomek Zalas kl.1c

2.Ada Kuleszo kl. 2d

3.Marcin Gawron kl. 3b

4.Zosia Krawczyk kl. 1b

5. Bianka Bielecka kl. 1b

6. Laura Hamernik – Bąk kl. 3b

7. Otylia Kraus kl. 3c

8. Ala Pawłowska kl. 3c

9. Martyna Średnicka 3a

Dołącz do nas – do grona Pasjonatów Czytania!!! Czekamy na Ciebie!!!