Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Pasjonaci czytania

„Zabawa w czytanie” – tak  również określić można było akcję czytelniczą „ Bilet powrotny do biblioteki”, rozpoczętą w lutym 2021 r. Brały w niej udział chętne dzieci z klas I-III, które bardzo aktywnie korzystały z zasobów biblioteki szkolnej. „ Akcja nam się bardzo podoba, rozwija nas przez czytanie. Lubimy polecać innym  różne książki. Nie możemy się doczekać nowego konkursu czytelniczego” – mówiły Laura Hamernik – Bąk i Zuzia Tylipska, uczestniczki akcji. Uczniowie, którzy uzupełnili  już bilet tytułami przeczytanych książek według określonych kategorii , otrzymali pamiątkowe dyplomy i list pochwalny do ich Rodziców. Bardzo cieszy nas fakt, że  wielu uczniów  nadal rozwija swe pasje czytelnicze. Oto kolejni laureaci:

Gabrysia Polak z 3B

Szymon Michalski z 1A

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content