Oficjalne otwarcie

W poniedziałek, 18 lutego w obecności władz miasta, parlamentarzystów oraz zaproszonych gości oficjalnie otworzyliśmy sześć nowych sal lekcyjnych.

Wśród zaproszonych gości pojawili sie między innymi: prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska, zastępcy prezydenta  Jerzy Żądło i Szymon Chojnowski , posłanka Katarzyna Izabela Mrzygłocka, poseł Wojciech Murdzek, świdniccy radni, przedstawiciele Urzędu Miejskiego, dyrektorzy świdnickich szkół i przedszkoli, Anna Bejnarowicz- przewodnicząca Rady Rodziców oraz proboszcz Parafii Ducha Świętego ks. Tomasz Czubak.

Nasza szkoła została rozbudowana o 6 nowych klas lekcyjnych wraz z zapleczami. Powstały też gabinety dla psychologa i logopedy oraz nowy węzeł sanitarny. Zagospodarowany został również teren, w tym droga dojazdowa, miejsce na odpady komunalne i ogrodzenie. Powierzchnia nowej zabudowy to ponad 700 m2. Całość inwestycji kosztowała blisko 4 miliony złotych.