Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Uroczysty apel rozpoczynający rok szkolny 2018/2019

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu Polski, po czym głos zabrała  Pani Dyrektor Renata Begierska, która przywitała wszystkich gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. Przedstawiła nowych nauczycieli oraz wychowawców klas.  Uczniowie usłyszeli też życzenia, aby ten rok szkolny obfitował w radosne chwile i sukcesy. Głos zabrały również Pani Alicja Karol-poprzednia dyrektor szkoły i Pani Anna Bejnarowicz- przedstawicielka Rady Rodziców , które życzyły uczniom dużo sukcesów, a nauczycielom radości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Po wyprowadzeniu sztandaru uczniowie  z rodzicami spotkali się z wychowawcami klas.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content