Nasza uczennica najlepsza, czyli finał konkursu „Zalogowani”

W miniony piątek tj. 10.06 zakończyła się szósta edycja konkursu „Zalogowani”, organizowanego w ramach programu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica”. W konkursie wzięło udział 174 ósmoklasistów z 11 świdnickich szkół podstawowych.

Przez cały rok szkolny 21 uczniów naszej szkoły odwiedziło 3 lokalne przedsiębiorstwa, wzięło udział w 4 warsztatach z doradztwa zawodowego, mogło rozwiązać 8 e-bonusów i sprawdzić swoją wiedzę na temat świdnickiego rynku pracy, uczestniczyli również w II Forum Zawodów Ziemi Świdnickiej i zmierzyliście się w grze miejskiej.

Najlepsi zostali zakwalifikowani do drugiego etapu, w którym zaprezentowali przed komisją konkursową swoje pomysły na biznes w Świdnicy.

• Najwyższy wynik wśród wszystkich uczestników konkursu „Zalogowani”, pierwsze miejsce i bon o wartości 600 zł oraz smartband Huawei i ufundowany przez firmę Sonel SA – Profesjonalne Przyrządy Pomiarowe tablet otrzymała Nina Paczkowska z 8e.

Wyróżniono również uczniów, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów. Bon o wartości 200 zł oraz nagrody rzeczowe otrzymali:

• Wiktoria Ligierko z 8e
  • Zuzanna Dudzic z 8c
  • Natalia Brondel z 8d
  • Igor Zając z 8d
  • Karolina Zawadzka 8c
  • Wojciech Bętkowski z 8a

Ponad to za zwycięstwo w majowej grze miejskiej z naszej szkoły nagrodzono:

•  Wiktorię Ligierko z 8e
  •  Igora Zająca z 8d

Nad aktywnością uczniów czuwał nauczyciel – opiekun pani Aneta Kachnic.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.