Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Nasza „Jedynka” znów pierwsza!

Mamy kolejnych laureatów!
Nasi ósmoklasiści spisali się na medal!
W finale VIII Powiatowego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego organizowanego przez I L.O. w Świdnicy wystartowała aż piątka naszych uczniów: Wojciech Bętkowski, Michał Habowski, Feliks Karwowski, Jakub Ostrowski oraz Nina Paczkowska.
Przebrnęli przez pierwsze, gęste sito eliminacji szkolnych! Rywalizowało w nich aż 157 ósmoklasistów powiatu świdnickiego!
A zatem nasza piątka stanowiła aż 25% z 20 finalistów! Nie było Szkoły lepszej od naszej!
Do ścisłego finału dotarli nasi czterej chłopcy!
Sukcesom nie było końca, bo Ex aequo na 4 miejscu konkurs zakończyli Jakub Ostrowski (8a) i Michał Habowski (8b), na III miejscu z tytułem laureata konkurs zakończył Feliks Karwowski (8b), a głównym laureatem całego konkursu został Wojciech Bętkowski (8a).

Laureaci wygrali zatem nie tylko tytuły, ale również dodatkowe punkty rekrutacyjne do szkół ponadpodstawowych!
Nasza „Jedynka” znów pierwsza! Gratulacje dla wszystkich uczestników, a największe oczywiście dla zwycięzców!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content