Nasi uczniowie najlepsi, czyli finał konkursu „Zalogowani”

Z pośród 189 ósmoklasistów z 10 świdnickich szkół podstawowych, którzy wzięli  udział w konkursie „Zalogowani” nasz uczeń Miłosz Kałwak z klasy 8c uzyskał najwyższy wynik wśród wszystkich uczestników, otrzymał bon o wartości 750 zł oraz Smartwatch HUAWEI Watch GT 2e. Trzecie miejsce i bon o wartości 500 zł, a także aparat FUJIFILM Instax Mini 11 otrzymała: Natalia Jarosz z klasy 8c.

Laureatami konkursu (uzyskując najwyższą liczbę punktów ) zostało 9 naszych  uczniów, otrzymując min. bony w wysokości 250 lub 300 zł:

• Weronika Kochanowska z klasy 8b
  • Maja Banaszak z klasy 8c
  • Maria Marczuk z klasy 8c
  • Zuzanna Synkowska z klasy 8c
  • Antoni Pieszczoch z klasy 8c
  • Natalia Lipiec z klasy 8c
  • Rozalia Miszkuro z klasy 8c
  • Miłosz Kozak z klasy 8b
  • Magdalena Halicka z klasy 8a
Szkolna drużyna „Zalogowanych”

To nie koniec sukcesów – w kategorii „ NAUCZYCIEL ZALOGOWANY” opiekun naszych „Zalogowanych” Pani Aneta Kachnic zwyciężyła w tejże kategorii.

Aneta Kachnic opiekun Zalogowanych w naszej szkole

W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w 4 dwugodzinnych warsztatach z doradztwa zawodowego, wzięli udział w warsztatach ekonomicznych w świdnickim oddziale Santander Bank Polska, odbyli 4 wycieczki do lokalnych firm. Rozwiązywali  9 e – bonusów, które sprawdzały ich wiedzę na temat lokalnych przedsiębiorstw. Wszystkie te elementy punktowano i w ten sposób wyłoniono najlepszych z najlepszych.

Gratulujemy wygranym i życzymy dalszych sukcesów !

Finaliści
Wyróżnieni nauczyciele