Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych

W dniach 4-5 czerwca 2022 r., w Hali Sportowej na Zawiszowie, odbyły się dwudniowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów, w Szachach Klasycznych. Młodzież zmagała się na dystansie siedmiu rund. W zawodach wystartowało wielu reprezentantów naszej szkoły. Jednym z nich był Michał Gałuszka (Ksz MIKAMA Świdnica) z Klasy 1B, któremu po ciężkich bojach udało się wywalczyć brązowy medal w kategorii chłopców do lat 8, i tym samym obronić zeszłoroczny tytuł brązowego medalisty. Wszystkim uczestnikom rozgrywek serdecznie gratulujemy!!!

8 czerwca Michał będzie również reprezentował naszą szkolę w Dolnośląskim Finale ” Edukacja Przez Szachy w Szkole”. Trzymamy kciuki za naszego reprezentanta! 🙂

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content