Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny ,,Klasówka Kościuszkówka”

Dnia 19.03 2024 odbył się Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny ,,Klasówka Kościuszkówka”. Celem konkursu było upamiętnienie i popularyzacja wiedzy o patronie naszej szkoły – Tadeuszu Kościuszce. Każdy z uczniów czterech świdnickich szkół podstawowych biorących udział w konkursie wykazał się wiedzą w części testowej oraz umiejętnościami w części plastycznej i muzycznej. Organizatorami konkursu byli nauczyciele: pani Barbara Bera, pan Przemysław Faruń, pan Adam Miszkuro i pani Ewa Uss. Dziękujemy uczniom i ich opiekunom za przybycie oraz wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do organizacji konkursu. Wyniki konkursu ogłoszone podczas uroczystości 50 rocznicy nadania szkole imienia Tadeusza Kościuszki są następujące:

Wyróżnienie otrzymuje Szkoła Podstawowa nr 2, której reprezentantami byli: Franciszek Łaszcz, Alicja Puchała, Julita Borysowska, Hanna Smalec.

III miejsce otrzymuje Szkoła Podstawowa nr 4, której reprezentantami byli: Michał Kwiatkowski, Mikołaj Mickiewicz, Krzysztof Ungurian, Cyprian Borowczyk.

II miejsce otrzymuje Szkoła Podstawowa nr 1, której reprezentantami byli uczniowie: Anna Jesionka, Maciej Ciesielka, Zuzanna Rymczak, Amelia Warakomska.

I miejsce otrzymuje Szkoła Podstawowa nr 6, której reprezentantami byli: Julia Brulewska, Wiktor Gościmski, Szymon Pałka, Krzysztof Barcik.

Serdeczne gratulacje!

Barbara Bera

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content