Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Międzynarodowy Turniej Wiosny w Akrobatyce Sportowej

W ramach Międzynarodowego Turnieju Wiosny w Akrobatyce Sportowej im. H. Chmielewskiego Świdnica gościła ponad 300 zawodników z najlepszych klubów w kraju. Naszą szkołę reprezentowały zawodniczki klubu MKS Polonia Świdnica – Maja Krzesak, Natasza Kaczmarek, Julia Wrońska i Zuzanna Cieślak. Natasza Kaczmarek w kategorii 2K Youth wraz z koleżanką z zespołu Aleksandrą Wolano wywalczyły brązowy medal z wynikiem 50,350 pkt💪💪💪. Do startów w finałach niewiele zabrakło Julii Wrońskiej i Zuzi Cieślak (z Amelką Trelewską w kategorii 3K Youth) oraz Mai Krzesak (z Nikolą Mojsą i Hanią Bielecką w kategorii 3K Youth) – odpowiednio miejsca 13 i 14 na 38 startujących Zespołów💪💪💪. Wszystkim zawodniczkom gratulujemy przepięknych startów i trzymamy mocno kciuki na kolejnych zawodach w Krakowie. Zdjęcia: Szymon Kaczmarek

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content