Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Międzynarodowy Dzień Walki z Otyłością

24 października obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Walki z Otyłością. Podeszliśmy do tematu praktycznie i ze smakiem. Nasze wychowawczynie zaplanowały na ten dzień lekcje dotyczące właściwego odżywiania i zdrowego trybu życia. Klasę I c odwiedziła nawet pani dietetyk, która opowiedziała o zdrowym żywieniu i omówiła piramidę żywieniową. Klasa 2a przeprowadziła doświadczenie dzięki, któremu wszyscy jesteśmy świadomi ile cukru znajduje się w napojach. W tym dniu było smacznie, kolorowo, a przede wszystkim zdrowo. Dziękujemy naszym Paniom, że w tym dniu zapewniły nam tyle atrakcji i przyjemności!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content