Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Liga Niezwykłych Umysłów

Pomimo tego, że zajęcia w szkole nie odbywają się nie oznacza to, że uczniowie zrezygnowali z rozwijania swoich zainteresowań. W Lidze Niezwykłych umysłów aż dym idzie z głowy podczas rozwiązywania kolejnych zadań.

Na szczególne pochwały zasługują uczniowie którzy, nawet w tym wyjątkowym czasie, mają czas i energię by łamać sobie głowę nad problemami jakie stawia przed nimi programowanie.

Na szczególne pochwały zasługują ci, którzy aktywnie pracują i powiększają naszą przewagę nad innymi szkołami w Świdnicy i nie tylko. Uczniowie którzy reprezentują naszą szkołę w Lidze Niezwykłych Umysłów należą do ścisłej czołówki. Aż trzech zajmuje miejsca w TOP 10 Ligi. Są to: Wojciech Bętkowski z 6a, Michał Habowski z 6b i Kacper Małodobry z 7a.

Nasza szkoła w Lidze zajmuje niezmiennie drugą pozycje w kategorii Ilość punktów średnio na uczestnika. Wyprzedzamy w tym zestawieniu również licea ogólnokształcące.

TOP 10 – Ranking indywidualny. Stan na 08.04.2020 r.
TOP 10 – Ranking szkół. Stan na 08.04.2020 r.
TOP 10 – Ranking szkół (średnio na ucznia). Stan na 08.04.2020 r.

grafika: lnu.org.pl

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content