Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

„Kosmos dla Dziewczynek” – podziękowanie!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziewczynki – 11 pażdziernika 2017 roku- pojawił się  ” Kosmos dla Dziewczynek”. „ Pismo mądre, piękne, zabawne, dobre i odważne jak jego czytelniczki”. Dwumiesięcznik,wzmacniający poczucie własnej wartości i wiarę w siebie, wspierający rozwój dziewczynek w wieku 7 – 11 lat, pokazujący rzeczywistość, przełamują cystereotypy, opowiadający o prawdziwych bohaterkach…

Takie czasopismo dla naszych dziewczynek zaprenumerowała i zasponsorowała Pani Joanna Skowrońska, Mama Ani Skowrońskiej z klasy VI c. „ Kosmos dla Dziewczynek „ znajduje się w naszej bibliotece. Serdecznie dziękujemy za możliwość korzystania z tego czasopisma i jednocześnie wzbogacenie zasobu księgozbioru naszej biblioteki –  Dyrekcja, Panie z biblioteki i Młode Czytelniczki

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content