Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Konkurs z języka angielskiego rozstrzygnięty

Wydawnictwo „Fida” we współpracy z Polską Izbą Biznesu w Szkocji zorganizowało przedsięwzięcie, którego celem było zachęcenie uczniów do rozwijania talentów pisarskich oraz promowanie znajomości języka angielskiego.W naszej szkole współpracę z wydawnictwem podjęła pani Dorota Łopatowska. W roku szkolnym 2017/2018 zorganizowała konkurs, w którym wzięło udział 10 uczniów.  Uczniowie zostali poproszeni o napisanie wypracowania pt. „My day in the United Kongdom”. Trzy najlepsze prace zostały opublikowane  Wraz z imieniem i nazwiskiem ucznia, imieniem i nazwiskiem nauczyciela języka angielskiego uczącego tego ucznia oraz nazwą szkoły w publikacji książkowej zatytułowanej: „My day in the United Kingdom. Zbiór najlepszych opowiadań szkół podstawowych Województwa Dolnośląskiego i Opolskiego”. Autorami najlepszych wypracowań zostali  Karolina Szmidt z klasy VIIaAnastazja Bejnarowicz oraz Michał Szymaszkiewicz z klasy VIId. Gratulujemy!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content