Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Koncepcja rowerowego miasteczka ruchu drogowego – prośba o wsparcie.

Szanowni Państwo,
Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Świdnicy z Oddziałami Integracyjnymi bardzo chcielibyśmy, aby otoczenie naszej szkoły było przyjazne dzieciom i młodzieży, stwarzało okazję do nauki przez zabawę i doświadczanie, dawało możliwość relaksu i odpoczynku w przyjaznym otoczeniu. Wokół szkoły brakuje zacienionych miejsc, gdzie można usiąść, odpocząć, posłuchać odgłosów przyrody, zrelaksować się.
Stworzyliśmy koncepcję zagospodarowania terenu wokół szkoły, która spełniłaby te oczekiwania. Każdy projekt, a przede wszystkim jego realizacja, łączy się z kosztami. I tu również znaleźliśmy wyjście – chcemy przystąpić do konkursu organizowanego w ramach funduszu Toyoty –„DOBRE POMYSŁY ZMIENIAJĄ NASZ ŚWIAT”. Nasz projekt zakłada m. in. powstanie edukacyjnej ścieżki rowerowej, budowę altany, przy której znajdą się ekologiczne uprawy ziołowe, karmniki dla ptaków, stoły z grami edukacyjnymi, z których będą mogli korzystać mali mieszkańcy Osiedla Zawiszów. Aby projekt mógł być w pełni zrealizowany, potrzebne są dodatkowe fundusze od sponsorów.

I tu zwracamy się z ogromną prośbą do Państwa.
Jeżeli ktoś z Państwa jest w stanie, choć w niewielkim stopniu, wesprzeć nas finansowo w tych działaniach, bardzo prosimy o kontakt ze szkolnymi koordynatorami projektu:
P. Katarzyna Matryba  matryba.katarzyna@sp1swidnica.pl , P. Sebastian Rafka rafka.sebastian@sp1swidnica.pl

PKO BP S.A. o/Świdnica 40 1020 5138 0000 9602 0163 0904 – koniecznie z dopiskiem „Miasteczko Rowerowe”

Pozdrawiamy serdecznie
KOORDYNATORZY PROJEKTU

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content