Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Kolejny sukces naszych uczniów!

Z wielką radością informujemy, że nasi uczniowie zdobyli pierwsze miejsce w finale wojewódzkim OMTTK PTTK w Prochowicach i Legnicy! Zespół w składzie Krzysztof Ziarnowski (kl.4c) ,Piotr Ziarnowski (6a) oraz Jan Wojewodzic (kl. 7c) najlepiej ze wszystkich uczestników napisali wymagający test wiedzy, wykazali się dużą wiedzą w konkurencjach rozpoznawania roślin i tropów. Doskonale poradzili sobie z zadaniami dotyczącymi planowania wycieczki, udzielania pierwszej pomocy, pokonania rowerowego toru przeszkód. Świetnie poradzili sobie także w marszach na orientację i przegonili wszystkich w ilości zdobytych odznak turystycznych.
Gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy obrony tytułu mistrzowskiego z lat 2022-2023 w jubileuszowym 50-tym Finale Centralnego OMTTK PTTK w Kozienicach, który odbędzie się dniach 6-9.06.2024 roku.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content