Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

Kolejny sukces naszych koszykarzy

Półfinał strefy wałbrzyskiej w mini piłce koszykowej chłopców

            W dniu 16.01.2020r. w Wałbrzychu odbył się półfinał strefy wałbrzyskiej w mini piłce koszykowej chłopców. W zawodach wystartowały 3 zespoły, a  mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Do finału strefy wałbrzyskiej awansowały po 2 zespoły z turnieju rozgrywanego w Wałbrzychu i Ziębicach. Wyniki spotkań rozegranych w Wałbrzychu: SP1 Świdnica – SP2 Głuszyca (13:10), SP1 Świdnica – SP37 Wałbrzych (22:16), SP26 Wałbrzych – SP2 Głuszyca (19:14).

Klasyfikacja końcowa

I miejsce – SP1 Świdnica

II miejsce – SP37 Wałbrzych

III miejsce – SP2 Głuszyca

Skład zespołu: Szymon Ćwirko, Piotr Florczak, Kamil Grzelak, Michał Habowski, Aleksander Jarosz, Bartosz Jaszczurowski, Tomasz Karolczak, Marek Kazimierczak, Piotr Michalski, Hubert Rzepisko, Karol Rzyhak, Maciej Sachs.  

Opiekun Krzysztof Wąż

Ostatnio dodane:

Witaj i twórz!