Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Kolejny sukces Igora

Igor Śliwowski uczeń klasy 4 a mimo pandemii cały czas pogłębia swoją pasję – szachy. Mimo, że nie może teraz uczestniczyć w turniejach stacjonarnych, pogłębia swoje umiejętności podczas turniejów online. W związku z sytuacją pandemiczną X Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego został rozegrany online na portalu Lichess. Do zawodów zgłosiły się aż 104 osoby! Obok zawodników ze Świdnicy grali szachiści ze Strzegomia, Żarowa oraz Ziębic, a także (w związku z tym, że turniej odbył się na portalu międzynarodowym) również szachiści z Rosji, Indii, Malawi, Argentyny, Turcji i Czech. Igor osiągnął bardzo dobry wynik i zajął I miejsce w kategorii do lat 10.

Gratulujemy

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content