Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Kolejny sukces Igora Śliwowskiego

W sobotę, 23 lutego, roku odbyły się kolejne zmagania szachistów – I Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach. W turnieju wzięło udział 120 zawodników. Igor po raz kolejny z kompletem punktów zwyciężył w grupie do lat 10.
Igor po raz kolejny wykazał się niezwykłymi umiejętnościami 16 marca. Wtedy bowiem rozegrane zostały Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach na rok 2019. Blisko 70 osób rywalizowało o awans do rozgrywek wojewódzkich w kilku grupach wiekowych. Nasz zdolny drugoklasista zajął II miejsce w grupie do lat 11 i uzyskując awans do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się 11 maja 2019r. Gratulujemy, trzymamy kciuki w maju i życzymy kolejnych sukcesów!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content