Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Kocham Cię Polsko- wyniki

Z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs ,,Kocham Cię Polsko „. Uczniowie dzięki umiejętnościom artystycznym mogli wyrazić swoją miłość do ojczyzny. Jury w składzie: pani dyrektor Renata Begierska, pani dyrektor Edyta Natanek, pani dyrektor Kamila Lenda – Kwartowicz, pani Małgorzata Kowalska oraz pan Adam Miszkuro mieli twardy orzech do zgryzienia ze względu na bardzo wysoki poziom prac.Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za pracę i wysiłek, jaką włożyli podczas wykonywania dzieł plastycznych, literackich i multimedialnych.

Nagrody zostaną wręczone w styczniu podczas apelu podsumowującego I semestr roku szkolnego 2018/2019.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content