Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Klasa 6b na Nysie Kłodzkiej

28 września 2019 roku uczniowie klasy 6b wraz z rodzicami wybrali się na spływ pontonowy na Nysie Kłodzkiej. Na szczęście po niedawnych opadach deszczu stan wody w rzece był dość wysoki. Nie trzeba było przepychać pontonów po dnie. Długość trasy do pokonania to ponad 12 kilometrów. Daje to około trzech godzin pełnych relaksu i podziwiania przepięknych jesiennych widoków z perspektywy środka rzeki. po przybyciu do przystani zjedliśmy smaczny posiłek przygotowany przez organizatora spływu. Kto chciał mógł spróbować swych sił w strzelaniu z broni pneumatycznej. Do swoje dyspozycji mieliśmy również „dmuchańca”.

Bardzo polecamy taką formę aktywnego wypoczynku.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content