Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Klasa 3A adoptowała wirtualnie Liwię

„Ofiarować oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie” (Selma Lagerlof)

Uczniowie klasy 3A wraz z rodzicami zdecydowali, że zaadoptują Liwię, podopieczną świdnickiego schroniska dla zwierząt. Liwia trafiła do schroniska po śmierci właściciela. Dała się poznać jako energiczny, pragnący bliskości i miłości psiak. Nasi trzecioklasiści wraz z rodzicami postarają się zadbać nie tylko o jej bytowe potrzeby, ale także podarują jej swój czas. Dwie uczennice z klasy 3A, Marta i Martyna, spędziły już z Liwią trochę czasu – bawiły się z psiakiem, zabrały ją również dwukrotnie na spacer. Przekazały jej też zakupione dzięki klasowej zbiórce podarunki – nowe wygodne legowisko, zapas karmy i psie smakołyki. Liwii te odwiedziny i wspólne spacery przynoszą ogrom radości i szczęścia. To utwierdza nas w przekonaniu, że WARTO POMAGAĆ!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content