Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Kącik Prawny – zadanie nr 3

Udało się nam wykonać kolejne zadanie w ramach innowacji pedagogicznej ,,Szkolny Kącik Prawny”. Uczniowie przygotowywali prace projektowe dotyczące zagadnień prawnych, które zaprezentowano na holu szkoły. SU ocenił plakaty przydzielając punkty wliczane do konkursu ,, Klasa na medal”:

I miejsce –  klasa 8c

II miejsce – klasa 6a

III miejsce – klasa 4b i 7c.

            Dodatkowo został przeprowadzony konkurs z zakresu wiedzy prawniczej, z którą drużyny poszczególnych klas zapoznawały się czytając wcześniej informacje umieszczone na plakatach. Uczniowie klas 4-6 w teście ,,Szkolny Kącik Prawny – co wiesz na temat prawa?” zdobyli następujące miejsca:

I miejsce –  klasy: 4b, 5a, 5c

II miejsce – klasy: 4a, 5b

III miejsce – klasa 4c.

W kategorii klas 7-8 podium otrzymali uczniowie klas:

I miejsce –  klasa 8a

II miejsce – klasa 8d

III miejsce – klasa 7d

Gratulujemy! 🙂

            III miejsce – klasa 7d

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content