Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

II Forum Zawodów Ziemi Świdnickie

Dnia 28.04 ósmoklasiści z naszej szkoły wzięli udział w II Forum Zawodów Ziemi Świdnickiej. Uczniowie stojący przed wyborem szkoły ponadpodstawowej mogli zapoznać się z ofertą świdnickich szkół technicznych i branżowych, porozmawiać z przedstawicielami lokalnych firm oraz skorzystać ze wsparcia profesjonalnych doradców zawodowych. Wśród wystawców znaleźli się:

  • szkoły ponadpodstawowe: Branżowa Szkoła I Stopnia „Rzemieślnik”, Technikum Ortopedyczne w Świdnicy i Technikum Weterynaryjne w Świdnicy, Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy, Zespół Szkół Hotelarsko – Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy, zsm.swidnica.pl i Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy
  • Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych
  • Centrum Kształcenia Zawodowego
  • firmy: DBI Plastics, Electrolux, Hager, KRAUSE i Sonel SA – Profesjonalne Przyrządy Pomiarowe

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content