Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

I Szkolny Rajd Rowerowy

Stowarzyszenie Most Współpracy wraz ze Szkołą Podstawową nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Świdnicy zapraszają na I Szkolny Rajd Rowerowy.

Wydarzenie odbędzie się 15.06.2024r. w sobotę. Poniżej plan imprezy.

  1. Biuro zapisów 9:00
  2. Powitanie uczestników 9:30
  3. Wyjazd na trasę około 9:45
  4. Piknik w godzinach 11:30-14:00

Od godziny 9:00 czynne będzie biuro zapisów Rajdu, w którym każdy uczestnik zobowiązany jest zgłosić swoją obecność. W biurze będzie możliwość złożenie dowolnej kwoty na rzecz Stowarzyszenia.  Zdobyte środki przeznaczone zostaną na doposażenie patio, głównego holu w części klas 4-8 oraz małego holu w części klas 0-3.

Dla każdego uczestnika rajdu organizator przewidział poczęstunek w postaci potraw z grilla. Pozostałych, nieuczestniczących w rajdzie, zapraszamy na Piknik Rodzinny. Podczas Pikniku prowadzona będzie sprzedaż ciast i przekąsek. Zaplanowane są również animacje i atrakcje dla dzieci.

Co musisz zrobić, by dołączyć do rajdu?

  1. Przeczytać regulamin.
  2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy (osoba dorosła, która weźmie udział w rajdzie bez dzieci, również wypełnia zgłoszenie) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScc98TKaCbUCoXDvCYNjm8H9kzu3F0v7BIdKAiu_WnvihQ-PA/viewform?usp=sf_link.
  3. Złożyć dowolną kwotę na rzecz Stowarzyszenia w dniu rajdu.

Osoby, które nie będą brały udziału w rajdzie nie dokonują zapisu.

Rozpocznijmy piękną tradycję wspólnych, aktywnych spotkań przed zakończeniem roku szkolnego 😉

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content