Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach w Minipiłce Koszykowej klas V-VI

            Chłopcy z SP1 w Świdnicy wykorzystali atut swojego boiska i wygrali Zawody Mini piłki Koszykowej klas V-VI, które odbyły się 15listopada 2019r.  na Hali Zawiszów przy SP1. Koszykarze z jedynki w pierwszych meczach najpierw gładko  pokonali SP Społeczną (23-0) oraz SP315 (40-2).  Mecz z SP6, jak się później okazało o pierwsze miejsce w turnieju, po bardzo wyrównanej walce zakończył się zwycięstwem SP1(16-14).  W ostatnim pojedynku uczniowie naszej szkoły pokonali  również   SP8  (18-2).  Młodzi koszykarze jedynki  awansowali do dalszych rozgrywek w mini koszykówce.

Skład zespołu: Ćwirko Szymon, Florczak Piotr, Habowski Michał, Jarosz Aleksander, Jaszczurowski Bartosz, Karolczak Tomasz, Kazimierczak Marek, Michalski Piotr, Rzyhak Karol, Sachs Maciej.

Opiekun: Krzysztof Wąż.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content