Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Dnia 1 września 2022 r. zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

W imieniu ks. proboszcza o godz. 8:00 zapraszamy – osoby chętne – na mszę św. w Parafii p.w. Ducha Świętego.

O godz. 9:00 na hali sportowej, przy SP1, odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego dla wszystkich oddziałów. Dzieci rozpoczynające naukę w klasie 1 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego zapraszamy w towarzystwie rodziców/opiekunów, których bardzo prosimy o wpisanie się na „listę wejść”, znajdującą się przy wejściu głównym (przygotowane stanowiska). W holu szkoły zostanie udostępniony przydział dzieci do oddziałów klas 1, na hali sportowej w odpowiednich sektorach będą czekały na dzieci wychowawczynie klas. Prosimy zwracać uwagę na symbol oddziału. Pozostałych uczniów prosimy o zapoznanie się z informacją zawierającą nowy przydział oddziałów do sal lekcyjnych (wywieszony również w holu szkoły).

Po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się pasowanie na ucznia klasy 1 – na hali sportowej zostają wyłącznie dzieci z klas 1 wraz z rodzicami/opiekunami. Pozostałych uczniów zapraszamy do klas na spotkanie z wychowawcami, na którym m.in. zostanie podany plan zajęć obowiązujący 2 września.

Z przyczyn technicznych niemożliwe jest umieszczenie tygodniowego rozkładu zajęć na stronie internetowej szkoły w tym tygodniu. Będzie on widoczny po 2 września.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content