Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Głosujemy na Martę!

Uczennica klasy III A, Marta Lurka, bierze udział w konkursie artystycznym organizowanym przez Stowarzyszenie „Słowem W Twarz”. Do konkursu mógł zgłosić się każdy, kto nie ukończył jeszcze 25 lat, a preferowanymi formami występów były śpiew lub recytacja. Informacje na temat konkursu znajdują się na internetowej stronie stowarzyszenia: Konkurs Artystyczny • Słowem w twarz (slowemwtwarz.pl)

Marta jest jedną z najmłodszych uczestniczek. Nasza trzecioklasistka pięknie zaśpiewała utwór „Śrubki Pana Michała”. Jej występ można obejrzeć na stronie::

Prace konkursowe • Słowem w twarz (slowemwtwarz.pl)

Wykonawca – Marta Lurka

sł. Elżbieta Buczyńska, muz. Jarosław – piosenka „Śrubki Pana Michała”

Na tej samej stronie, na górze, jest odnośnik do głosowania. Jeśli spodoba się Państwu występ Marty, bardzo prosimy o głos i wsparcie naszej młodej wokalistki! Głosowanie potrwa do 25 stycznia. Głosować można jednokrotnie z każdego urządzenia.

Marta 2 lata temu „wyśpiewała” już nagrodę w VII Dolnośląskim Konkursie Pieśni Artystycznej, który odbywał się we Wrocławiu. Dziewczynka zdobyła wówczas II miejsce!

Marto! Trzymamy za Ciebie kciuki oraz życzymy powodzenia i wytrwałości w pielęgnowaniu talentu!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content