Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Głosuj na Marka!

Bardzo miło nam poinformować, że MAREK KAŹMIERCZAK, uczeń klasy 6 A   SP 1 w  Świdnicy, został nominowany do tytułu najlepszego zawodnika roku 2019. Każdy z nas może wesprzeć go swoim głosem. Wybór odbywa się poprzez kliknięcie odpowiedniego emotionka.

UWAGA!

Głosy liczymy tylko na głównym, klubowym FB – tradycyjnie nie liczą się emotionki w udostępnionych wiadomościach. Jak to zrobić?

Wystarczą 2 kroki:

  1. Wejdź na: WWW.FACEBOOK.COM/POLONIASTALSWIDNICA
  2. KLIKNIJ   (W kategorii piłkarzy średnich).  Robi się to przez przytrzymanie LUBIĘ  TO i wybranie emotionka  jak pod zdjęciem Marka.  Wszystkie kciuki i serduszka  i inne emotki to głos na konkurenta. Nie głosujemy w komentarzach.

Dziękujemy za wsparcie. Głosujemy do 07.06.2020 roku

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content