Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Finał WOŚP – zebraliśmy 8600 zł

30 stycznia 2022 r. po raz 30 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a uczniowie naszej szkoły w składzie: Jula Czapla i Hania Walczak 7a, Nicola Lato 7 d, Maja Jewuła 7c, Natalia Bryndza, Zuzia Krzyminska, Gracjan Rodziewicz, Filip Bronowicki, Patryk Topolski i Patryk Jochacy, Kuba Zakrocki 7b, Hania Jastrząb, Oliwia Łebkowska, Wera Waśniowska, Aurelia Trojan Mają Nieciąg i Wiktoria Ligierko z 8e zagrali razem z nią. W tym roku grali i duzi i mali. Z klasy 1a wpierali nas Iga, Leon i Aurelia. Pomagały nam też uśmiechnięte skrzaty z 1 b. Ci uczniowie, którzy nie mogli kwestować z puszkami zbierali kroki w aplikacji Pho3nic Active School. Kroki przeliczane były na złotówki. Mistrzem kroków w rankingu ogólnopolskim okazał się Wiktor Radziewicz z 8 e i Gracjan Rodziewicz z 7 b. Orkiestrą SP1 dyrygowały panie Kasia Matryba i Monika Kurnicka. Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content