Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Finał strefy wałbrzyskiej w mini piłce koszykowej chłopców

W dniu 30.01.2020r. w Hali Sportowej w Wałbrzychu odbył się finał strefy wałbrzyskiej w mini piłce koszykowej chłopców. W zawodach wystartowały 4 zespoły, a  mecze rozegrano systemem „pucharowym”. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce przegrywając w finale z reprezentacją Kłodzka. Do finału dolnośląskiego awansował tylko zwycięzca. Skład zespołu: Szymon Ćwirko, Piotr Florczak, Kamil Grzelak, Michał Habowski, Aleksander Jarosz, Bartosz Jaszczurowski, Tomasz Karolczak, Marek Kazimierczak, Piotr Michalski, Hubert Rzepisko, Karol Rzyhak, Maciej Sachs.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP7 Kłodzko

II miejsce – SP1 Świdnica

III miejsce – SP37 Wałbrzych

IV miejsce – SP5 Dzierżoniów

Opiekun Krzysztof Wąż

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content