Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

EKOROBOTY w bibliotece

„Wyprawa do Ekorobota” to tytuł gry planszowej, w którą grały dzieci z klas pierwszych podczas Pasowania na Czytelnika Biblioteki Szkolnej, które odbyło się w czwartek, 28.10.2021r. Pierwszoklasiści wykonali ponadto ekorobota, zakładki do książki i pokonały tor przeszkód. Dzieci wysłuchały wiersza „Robot ekologiczny” i odnalazły zagubioną kopertę z zadaniami. Na koniec złożyły uroczyste przyrzeczenie i otrzymały „Legitymację Czytelnika”. Mamy nadzieję, że pierwszaki chętnie będą odwiedzały szkolną bibliotekę. Imprezę czytelniczą przygotowały Panie: Urszula Dziedzic, Jolanta Kamińska, Anna Zapadka, Elżbieta Kufner i Małgorzata Żołędziewska.

Witaj i twórz!

Skip to content