Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

EKOROBOTY w bibliotece

„Wyprawa do Ekorobota” to tytuł gry planszowej, w którą grały dzieci z klas pierwszych podczas Pasowania na Czytelnika Biblioteki Szkolnej, które odbyło się w czwartek, 28.10.2021r. Pierwszoklasiści wykonali ponadto ekorobota, zakładki do książki i pokonały tor przeszkód. Dzieci wysłuchały wiersza „Robot ekologiczny” i odnalazły zagubioną kopertę z zadaniami. Na koniec złożyły uroczyste przyrzeczenie i otrzymały „Legitymację Czytelnika”. Mamy nadzieję, że pierwszaki chętnie będą odwiedzały szkolną bibliotekę. Imprezę czytelniczą przygotowały Panie: Urszula Dziedzic, Jolanta Kamińska, Anna Zapadka, Elżbieta Kufner i Małgorzata Żołędziewska.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content