Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Dzień Osób z Niepełnosprawnością

Jak co roku,3 grudnia w naszej szkole obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością. Na początku uczniowie przypomnieli sobie sens oraz wagę obchodzenia dzisiejszego dnia. Następnie wspólnie wysłuchali piosenki ,,W przyjaźni tkwi siła”, która była mottem przewodnim uoczystości. Chwilę później na parkiecie pojawiły się cheerleaderki pani Justyny Malczyk, które dwoma świetnymi występami uatrakcyjniły obchody dzisiejszego dnia. Kolejną częścią programu były konkurencje sportowe, w których nie byli najważniejsi zwycięzcy, ale współpraca, zrozumienie i szacunek, które tak bardzo ważne są w życiu codziennym osób niepełnosprawnych.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content