Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Dzień Babci i Dziadka w 3 A

Uczniowie klasy 3A w szczególny sposób chcieli uhonorować swoje Babcie i Dziadków z okazji Ich styczniowego święta. W dniu 31 stycznia wraz z panią Anną Mackiewicz i panią Jolantą Lipińską oraz Rodzicami  przywitali w naszej szkole miłych gości. Dla kochanych Babć i Dziadków dzieci przygotowały program artystyczny. W słowach wierszy i tekstach  piosenek  uczniowie dziękowali swoim ukochanym Babciom i Dziadkom za miłość, życzliwość, dobre rady i poświęcony czas. W dowód wdzięczności za to,  co robią dla swych wnucząt, dzieci przygotowały od serca piękne laurki i upominki. Rodzice dla wszystkich gości oraz uczniów przygotowali słodko-owocowy poczęstunek. Jedną z niespodzianek przygotowaną  przez uczniów była galeria portretów Babć i Dziadków. Mili goście mieli za zadanie odnaleźć swoje podobizny w pracach swoich wnucząt. Inną formą niespodzianki była prezentacja multimedialna przedstawiająca ” Sceny z życia klasy 3a”. Dziadkowie i Babcie mogli zobaczyć, jak ich wnuczęta spędzają czas w szkole. Spotkanie przebiegało w bardzo uroczystej, ale zarazem bardzo radosnej atmosferze. Na zakończenie uroczystości  wszystkie Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani przez wnuczęta tulipanami.   Dziękujemy naszym kochanym Babciom i Dziadkom za to, że zawsze możemy na Nich liczyć!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content