Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

DUET matematyczno-przyrodniczy

We wtorek, 29 maja 2018 r., odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „DUET matematyczno-przyrodniczy”, przygotowany i przeprowadzony przez panie: Katarzynę Kała, Iwonę Zawiłę i Marię Wasyliszyn. Uczniowie klas piątych ze świdnickich szkół podstawowych zmagali się najpierw w parach z częścią teoretyczną konkursu, w której mieli do wykonania  20 zadań w części matematycznej i 10 zadań w części przyrodniczej, a następnie również w parach wykonywali zadania praktyczne. Duet z naszej szkoły w składzie: Agata Piotrowska kl. 5c i Dorota Polak kl.5s zajął III miejsce.  Serdecznie gratulujemy!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content