z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Drużynowe biegi przełajowe – sukcesy sportowe SP1

Trzeba przyznać, że czwartkowe zawody w biegach przełajowych były dla naszej młodzieży młodszej i młodzieży starszej bardzo szczęśliwe. Drużyna dziewczyn klas III-IV w składzie: Iza Majewska 3c, Wiktoria Polis 4c, Lena Wasilewska 4b, Iza Rogóż, Nina Stachyra, Lila Tomaszewska, Emila Nitkiewicz zdobyły II miejsce‼️🔥🔥 Iza Majewska zdobyła I miejsce w klasyfikacji indywidualnej💪💥

Dziewczyny z klas 5-6 w składzie Julia Zaruska, Julia Klima, Alicja Zajda, Zuza Tylipska, Kinga Szyszka i Emilka Biernat zajęły I miejsce🔥🔥🔥💪‼️Julia Zaruska była I. indywidualnie a Jula Klima II.

WIELKIE BRAWA🔥🔥🔥💪‼️

Chłopcy klas 3-4 w składzie Michał Baranowski, Wojtek Janikowski Adam Hazner, Igor Samborski, Łukasz Wełna, Franek Nowicki i Adam Wturski zajęli III miejsce‼️🔥 a Michał Baranowski był III. indywidualnie💪🤩🔥🔥

Chłopcy 5-6 w składzie Tomek Bryndza, Dawid Marszałek , Bruno Wabik, Beniamin Miedziński, Michał Dychus zajęli III miejsce🔥💪‼️ Tomek Bryndza po trudnej końcówce biegu ukończył go na II pozycji👍‼️🔥

Drużyna 7 klasistów w składzie Maciek Ciesielka, Janek Kortas, Krzysztof Chrobak, Antek Miszkuro, Bartek Kasprzyk, Szymon Wojewodzic ukończyli bieg na IV pozycji👍‼️🔥

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy 💥💥💥DUMA SP 1 🫶🔥🔥🔥💪 nagroda po wygranych zawodach🫶🍡🍨🍦🍧😉…musi być 😂