Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Do społeczności SP1

Szanowni Nauczyciele, Rodzice, drodzy Uczniowie

Przed nami nowy rok szkolny 2020/2021. Rozpoczynamy go w niecodzienny sposób, ponieważ nadal mamy w naszym kraju stan zagrożenia wirusem Covid – 19.

Po długim czasie społecznej izolacji wracamy do szkoły, przyjaciół, znajomych. I choć nadal boimy się o zdrowie własne i najbliższych, to niezmiernie cieszę się, że mogę ponownie powitać Was w murach naszej szkoły. Szkoła bez Was – to nie szkoła. Mimo towarzyszącego mi niepokoju, ogromnie cieszę się, że wreszcie jesteście.

Aby ten rok szkolny mógł się rozpocząć, pracownicy szkoły w czasie wakacji zadbali o to, aby warunki pracy i nauki w naszej szkole były zgodne z zaleceniami MZ, MEN, GIS. Mam ogromną nadzieję, że przy wspólnym zaangażowaniu i przestrzeganiu procedur wszyscy będziemy bezpieczni.

Życzę całej społeczności szkolnej: Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi, Uczniom i ich Rodzicom, aby ten rok szkolny przebiegł spokojnie i zdrowo.

    Renata Begierska – dyrektor szkoły

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content