Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Detektywi na tropie!!!

We wtorek 21.05.2024r. w bibliotece szkolnej klasa 4b sporządzała swój rysopis. Było to zadanie do wykonania podczas zajęć Escape Room, którego gościem okazał się sam Sherlock Holmes. Uczniowie wysłuchali fragmentu książki „Tajemnica diamentów”, poznali specyfikę pracy detektywa i jego ekwipunek. Na koniec próbowali odgadnąć swojego kolegę po rysopisie. Zajęcia czytelnicze odbyły się w ramach II Przeglądu Powieści Detektywistycznej im. Sherlocka Holmes`a.

                                                                                                     Elżbieta Kufner, Małgorzata Żołędziewska

                                                                                                      i Przemysław Faruń vel Sherlock Holmes

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content