Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

Brązowy medal w sztafecie

W miniony piątek uczniowie naszej szkoły dzielnie walczyli podczas międzyszkolnych zawodów w sztafetowych biegach przełajowych. W kategorii klas V-VI zarówno dziewczyny jak i chłopcy stanęli na najniższym stopniu podium zdobywając brązowe medale. Skład dziewczyn: Sara Trzyna, Zuzanna Cieślak,Natalia Owoc, Kamila Iwan,Kinga Wojtusiak,Patrycja Święcicka,Daria Topolska,Anna Skowrońska, Lena Kmiecińska oraz Michalina Dorosz. W skład drużyny chłopców wchodzili: Konrada Puchała,Fabian Pawlak, Wojciech Sachs ,Igor Zając, Szymon Łukomski, Tomasz Karolczak, Maksymilian Boczyło,Marceli Boczyło,Antoni Jarosz, Jakub Miecznikiewicz. Wielkie brawa za walkę do ostatnich sił!!!

Witaj i twórz!

Skip to content