Nagrody dla „Zalogowanych”

Zakończyła się piąta edycja konkursu „Zalogowani”, organizowanego przez świdnicki magistrat w ramach programu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica”. 162 ósmoklasistów z 10 świdnickich szkół podstawowych wzięło udział w konkursie „Zalogowani”. Uczniowie każdej ze szkół uczestniczyli w czterech e-warsztatach z doradztwa zawodowego, dwóch e-wizytach w lokalnych firmach oraz wideokonferencji z prezydent miasta. Uczestnicy konkursu mogli rozwiązać osiem e-bonusów i dwa testy wiedzy o firmach, które sprawdzały ich wiedzę na temat lokalnych przedsiębiorstw.

Najwyższy wynik wśród wszystkich uczestników konkursu „Zalogowani”, pierwsze miejsce i bon o wartości 600 zł oraz tablet otrzymał: Kacper Małodobry

Trzecie miejsce i bon o wartości 400 zł, a także smartwatch HUAWEI Watch Fit otrzymała Kamila Iwan

Wyróżniono również uczniów, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów. Są to:

Agata Pawłowska, Dorota Polak, Nina Skowronek, Sara Trzyna, Klaudia Zając.

Siedmioro naszych ( z dziewięciu miejsc) odebrało nagrody za osiągnięcie wysokiego wyniku w wirtualnej Grze Biznesowej. Mieli oni okazję sprawdzić swoja wiedzę na temat Świdnicy, lokalnego rynku pracy i świdnickich przedsiębiorców. Najlepszymi okazali się:

Kacper Małodobry, Agata Pawłowską, Oskar Bodnar, Dorota Polak, Nina Skowronek, Kamila Iwan, Klaudia Zając

45 uczniów z 4 świdnickich szkół podstawowych wzięło udział w nauce programowania na platformie Liga Niezwykłych Umysłów.

Spośród 45 uczestników projektu Liga Niezwykłych Umysłów nagrodzono najlepszych w każdej szkole. Laureatami z naszej szkoły został: Mateusz Kozłowski

Za rozwiązywanie zadań uczniowie zdobywali ligowe punkty, tzw. neurony. Uhonorowano trzy osoby, które uzyskały najwyższy wynik w Świdnicy – wszystkie z naszej placówki:

• Pierwsze miejsce – Mateusz Kozłowski
  • Drugie miejsce – Klaudia Zając
  • Trzecie miejsce – Piotr Florczak

Szczególne wyróżnienie uzyskał Wojciech Bętkowski, który zgromadził ponad 9 mln neuronów, co dało mu czwarte miejsce w ogólnokrajowym rankingu LNU.