Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Brawa dla Mii Abbas!

Nasza uczennica Mia Abbas na podium etapu  rejonowego Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia Polskiego Czerwonego Krzyża.

W piątek 21 kwietnia 2023r. odbył się  etap rejonowy olimpiady,  w którym  wzięli udział reprezentanci  ośmiu świdnickich szkół podstawowych.  Mia Abbas uczennica klasy 8c zajęła II miejsce w konkursie!

Konkurs ten cieszył się dużą popularnością, zgłoszenia wysłało ponad 1000 szkół z całej Polski.  Po raz pierwszy etap szkolny konkursu odbywał się w trybie online – wszyscy uczestnicy pisali test o jednakowej porze. Mia, dzięki temu, że uzyskała najlepszy wynik w naszej szkole, miała szansę walczyć w etapie rejonowym.

Celem Olimpiady jest promocja nawyków zdrowego odżywiania, dbania o własne zdrowie, ruchu i higieny oraz postawy proekologicznej .

Jesteśmy dumni z naszej uczennicy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy 🙂

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content