Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

akcja „Podziel się”

W dniach 26.11-12.12 przeprowadziliśmy w szkole zbiórkę charytatywną w ramach akcji „Podziel się”. Kolejny raz dołączyliśmy do pana Roberta Korólczyka z Kabaretu Młodych Panów, aby pomóc potrzebującym mieszkańcom Świdnicy. Zebraliśmy mnóstwo żywności długoterminowej oraz środków czystości, a także drobne artykuły gospodarstwa domowego. Wśród rodziców i nauczycieli znalazły się chętne osoby do upieczenia ciast, które zostały dołączone do paczek.

            Wszystkim DARCZYŃCOM, którzy wsparli naszą akcję, chcielibyśmy jeszcze raz SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ. Bez Was nie udałoby się tego zrobić. Dzięki Wam świat staje się piękniejszy!

Zachęcamy do obejrzenia filmu:

https://www.facebook.com/podzielsiezinnymi/videos/282517002341736/

Witaj i twórz!

Skip to content