Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

akcja „Podziel się”

W dniach 26.11-12.12 przeprowadziliśmy w szkole zbiórkę charytatywną w ramach akcji „Podziel się”. Kolejny raz dołączyliśmy do pana Roberta Korólczyka z Kabaretu Młodych Panów, aby pomóc potrzebującym mieszkańcom Świdnicy. Zebraliśmy mnóstwo żywności długoterminowej oraz środków czystości, a także drobne artykuły gospodarstwa domowego. Wśród rodziców i nauczycieli znalazły się chętne osoby do upieczenia ciast, które zostały dołączone do paczek.

            Wszystkim DARCZYŃCOM, którzy wsparli naszą akcję, chcielibyśmy jeszcze raz SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ. Bez Was nie udałoby się tego zrobić. Dzięki Wam świat staje się piękniejszy!

Zachęcamy do obejrzenia filmu:

https://www.facebook.com/podzielsiezinnymi/videos/282517002341736/

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content