31 Finał WOŚP za nami

31 Finał WOŚP za nami. Na Orkiestrę zbierał Świat, zbierała Polska zbieraliśmy i my Szkoła Podstawowa nr 1 w Świdnicy. Wszyscy „CHCEMY ZDĄZYC PRZED SEPSĄ”. Po raz pierwszy Orkiestra grała dla „DUŻYCH I MAŁYCH „, ponieważ zakupiony sprzęt pomagać będzie pacjentom w każdym wieku. W naszej szkole „MALI” grali na WOŚPOWYM WF i wygrali dla Orkiestry 703 zł 💪❤️”DUZI” grali na kiermaszu wypieków i kwestując z puszkami. Postarali się i to BARDZO. Kiermasz przyniósł ok 800 zł a kwesta z puszkami: Natalka Bryndza, Zuza Krzymińska i Kuba Zakrocki 8b 3703 zł💪💥,Filip Janas 8b, Jesicca Grajzer i Hania Głogowska 8 e 1562 zł, Mateusz Kozłowski i Gracjan Rodziewicz 8b 1460 zł, Milena Struzik 8a 913 zł. Razem ugraliśmy 11.320 zł. BRAWO UCZNIOWIE SP 1💪❤️🔥🔥🔥.

Wszystkim, którzy pomogli nam osiągnąć ten wynik bardzo serdecznie dziękujemy😍

Katarzyna Matryba