Komunikat – pomoc dla Ukrainy

🇺🇦 W związku z wojną na Ukrainie, jako społeczność SP1 chcemy wesprzeć zbiórkę, którą organizuje miasto Świdnica. Dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc. Potrzebujemy nowe rzeczy!

Wszystkie wymienione rzeczy proszę przynosić do wychowawców klas w dniach od poniedziałku do środy:

ŚRODKI MEDYCZNE: koce termiczne, środki opatrunkowe, preparaty do dezynfekcji ran, leki i żele przeciw bólowe (prosimy o osobne zapakowanie i opisanie co się znajduje w paczce, ponieważ ze względów bezpieczeństwa leki będą składowane w odrębnym, niedostępnym miejscu), maseczki ochronne, rękawice, itp.

Latarki sprawne, powerbanki naładowane, baterie, świeczki, ogrzewacze do rąk.

NOWE koce, śpiwory, karimaty.

Poza tym spożywka i środki do higieny osobistej. Jedzenie dla niemowląt i małych dzieci.

Prosimy również o kartony do zapakowania wszystkich darów.

Ze względów mocy przerobowej i braku pomieszczeń do składowania NIE przyjmujemy odzieży używanej. Odzież można przekazywać osobiście w Świdnicy na ul. Kolejowej firmie OLECH, lub w Pieszycach w Centrum Usług Społecznych przy ul. Kopernika 124.

Serdecznie dziękujemy za każdą okazaną pomoc. Społeczność SP 1